Dersteyim

360 Derece İletişim Çalışmaları

Markamız

Özel Çakabey Koleji

Briefimiz

Dersteyim olarak ilkokuldan üniversite hazırlığa kadar her öğrenim seviyesi için online ders desteği sağlayabilen bir markayız. Özellikle, sınava hazırlanan öğrencilerimize ve velilerine ulaşmak istiyoruz. Markamız başarıyı destekleyen pozitif bir marka. Bu süreçte markanın lansmanını gerçekleştirmek, sosyal medyada görünür kılmak ve yaratıcı fikirlerle hedef kitleyi çekmek öncelikli isteğimiz.

Stratejimiz

Öncelikli amacımız markanın sahiplendiği değerleri hedef kitle ile paylaşmak. İş birliği içinde yönettiğimiz bu süreçte markanın ihtiyaçları doğrultusunda pozitif, destekleyici ve konusunda uzman bir sosyal medya stratejisi üzerine yoğunlaşarak lansmanını ve sonrasındaki iletişimi devamlı kılmak.

Neler Yaptık?

Müşterimizin sosyal medya hesaplarını giydirmekle başladığımız stratejimizde, hedef kitleye yönelik içerik planları hazırlamakla devam ettik. Kısa bir zaman diliminde markamızı sosyal medyada görünür kıldık. Yeni trendleri ve feedbackleri sık sık takip ederek dijital dünyanın gelişimlerine ayak uyduran içerikler üzerinde yoğunlaştık. Animasyonlarımızla, GIF’lerimizle, video içeriklerimizle, konu anlatım videolarımızla sosyal medyamızı destekledik.

En İyi Kendisi Anlatır

Neler yaptığımızı kendiniz keşfedin.