Viases Cloud Contact Center

360 Derece Lansman

Markamız

Sys Telekom

Briefimiz

SYS olarak 24 yıllık tecrübe ve birikimimizle geliştirdiğimiz Viases Cloud Contact Center teknolojisini The Ritz-Carlton’da düzenleyeceğimiz bir lansman ile duyuracağız. Bu lansmanda sosyal medyayı çok aktif olarak kullanmak; anlık paylaşımlarla lansmanda gerçekleşenleri gelemeyecek takipçilerimize ulaştırmak istiyoruz. Aynı zamanda lansman sırasında gösterebilmemiz için bir infomercial bir de Viases tanıtım videosuyla lansmanı video içeriklerle de desteklemenizi istiyoruz.

 

Stratejimiz

Viases Cloud Contact Center’ın lansmanı için sosyal medyada aktif ve görünür olmalarını sağlayacak fikirlerle lansmanı dijitale taşımayı hedefledik. Lansman öncesince, sırasında ve sonrasında olmak üzere ürettiğimiz fikirlerimizde iletişimimizi üçe böldük.

Neler Yaptık?

Lansman öncesinde mailing çalışması yaptık ve sosyal medya hesaplarının giydirmelerini yaparak duyurular ile takipçilerimizi haberdar ettik. Lansmanda gösterilmek üzere 2 tane animasyon video oluşturduk. Bu animasyonlardan bir tanesi Viases’in tanıtım filmi bir tanesi de SYS tarihini anlatan infomercial animasyon videosuydu. Lansman sırasında canlı yayınlar, kısa röportajlar, fotoğraflar ve videolar ile lansmanda gerçekleşen her şeyi real-time paylaşımlar ile duyurduk. Lansman sonrasında ise lansmanda çekilmiş fotoğrafları ve videoları paylaşarak ilgiyi canlı tuttuk ve web sitemize çekilmiş videoları ekleyerek herkesin erişimine açtık.

 

En İyi Kendisi Anlatır

Neler yaptığımızı kendiniz keşfedin.