Singapore Airlines

23 Nisan Filmi

Markamız

Singapore Airlines

Briefimiz

Singapore Airlines olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çalışanlarımıza ve çocuklarına güzel bir anı armağan etmek istiyoruz.

Stratejimiz

Singapore Airlines’ın 23 Nisan etkinliğinin her aşamasını adım adım takip ederek, “Çocuklar Hayal Ettikçe Güzelleşir Dünya” temalı, Singapore Airlines markasını, 23 Nisan coşkusunu ve çocuklarımızın dünyayı nasıl güzelleştirdiğini anlatan bir video yaratmak ve sosyal medyada dolaşıma girmesini sağlamak.

Neler Yaptık?

Singapore Airlines için etkileyici bir 23 Nisan filmi  çekmek adına zamanla yarıştık. Yaratıcı senaryolarımızı çok kısa bir süre de tamamladık. Altyapımızı hazırlayıp, 23 Nisan sabahı bilgisayarımızı alıp Atatürk Havalimanı'na gittik. Havaalanına girişlerinden gün sonuna kadar çocuklarımızın her anına tanık olduk ve onların coşkusunu paylaştık. Daha sonra Singapore Airlines ofisinde filmimizi kısa sürede kurguladık. 23 Nisan bitmeden sosyal medyada paylaştık. Kısa sürede tamamladığımız filmimiz oldukça beğenildi. Tam Otomatik olarak 23 Nisan’da çifte bayram yaşadık.

En İyi Kendisi Anlatır

Neler yaptığımızı kendiniz keşfedin.